Adnan Oktar Kızları Resimleri ve İsimleri

tarih: 01 Ocak 2015 | yazar:

Adnan oktar….Ne diyeyim nasıl başlayayım bilmiyorum.Ancak şuan için kullanmak istediğim tek kelime çok şanslı biri olduğudur.Biliyorsunuz ki adnan oktar öyle güzeller ile birlikte bir kanal programı yapıyor ki türkiyenin hatta ülke dışı vatandaşların dilinde bu kızlar.Peki bu adnan oktar kızları kimdir yada adnan oktar kızları kimdir? nerede buluyor bu güzelleri güzellerini ?

Açıkcası sizler kadar bende bu soruların cevabını bilmek isterim.Ancak şuan tek umrumda olan bu kızların kim oldukları, fotoğrafları ve facebook adresleri.Belki daha yakından tanırım hevesi içine kapılmayın.Bu adnan oktar kızları ne bana ne size bakarlar.Bu kızlar para ve şöhret için varlar.

Şimdi sizlere adnan oktar kızlarına ait bir çok foroğraf paylaştım bu fotoğraflar üzerinde kim olduklarını görebilir ve güzelliklerine hayran kalabilirsiniz önceden uyaralım sonrasında sorumluluk kesinlikle kabul etmem ona göre.


Sponsorlu Bağlantılar


kategori: Kadın-Moda
etiketler:: , , , , , , adnan oktar melekleri isimleri,kedicikler isimleri,adnan oktarin kizlarinin isimleri,adnan oktar\ın melekleri isimleri,adnan oktar kedileri isimleri,adnan okyar hocanin kızlarının isimleri

Sende yorum yap

*