Bu Tarz Benim Final Yarışmacıları Kimler ? Finale Kim Kaldı ?

tarih: 13 Aralık 2014 | yazar:

butarzbenimfinal

bugün ceylanın konuk olduğu eleme gecesinde belli olacak.Finala kimler kaldı sorusuna yanıt bulabileceğiniz içeriğimizi eleme gecesi sonrası güncelleyeceğiz.Şimdi bakalım eleme gecesinde olan kişileri tanıyalım.

Eleme gecesi isimleri: Aycan , Nurcan , Ezgi , Ayşenur ,Özlem

Özlem Özden Bu Tarz Benim’e veda etti / Bu Tarz Benim

Bu haftaki Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde veda eden isim Özlem Özden oldu. İşte Özlem Özden’in veda anı

video

Bu Tarz Benim

Nerede, ne giyilir, tarz nasıl yaratılır, en şık kadın olmak bu kadar zor mu? Tüm bu soruların yanıt bulacağı ekranların en tarz programı “Bu Tarz Benim”, hafta içi her gün yeni bölümleriyle, Cumartesi günü ise heyecan dolu  ‘Eleme Gecesi’ ile Show TV’de!

Yapımcılığını Production House’un sunuculuğunu ise Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor!

Hafta içi her gün kendi belirledikleri konseptte giyinerek tarzlarını sergileyen yarışmacılar, jüriden tam not alarak en çok yıldızı topluyor. Büyük ödüle sayılı haftaların kaldığı Bu Tarz Benim’de en çok yıldızı toplayan yarışmacılar, Cumartesi akşamı yayınlanacak olan ‘Eleme Gecesi’nde koruma altına girerek elenmekten kurtuluyor.

“Bu Tarz Benim”, hafta içi hergün saat 15.45’te yeni bölümüyle, Cumartesi günü saat 20:00’de ise heyecan dolu ‘Eleme Gecesi’ ile Show TV’de…!


Sponsorlu Bağlantılar


Sende yorum yap

*