Bu Tarz Benim İzle 18 Şubat 18.02.2015

tarih: 17 Şubat 2015 | yazar:

Yayınlandığı ilk günden bu yana olay olan bu program mükemmel bir moda programı bence.Genelde bayanların ilgilendiği bu tarz programlar artık erkeklerinden ilgisini çektiğini görüyorum.Birbirinden güzel hanımlar ile mükemmel bir yarışma haline dönen 18 Şubat 17.02.2015 izlemek için doğru yerdesiniz.

Bu Tarz Benim Türkiyenin moda konusunda belkide tek lider programı olan bu tarz benim genç kızların annelerimizin hatta ninelerimizin hayranlığı ile devam ediyor.Hatta biraz daha abartıyorum artık babalar dedeler dahi bu tarz benimi izler oldular.

Bu Tarz Benim Bakalım bu tarz benimde 18 şubat 2015 gününde neler olacak.Kimler ne giyecekler.Kıyafetleri ve makyajları nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

Bu Tarz Benim Nerede, ne giyilir, tarz nasıl yaratılır, en şık kadın olmak bu kadar zor mu? Tüm bu soruların yanıt bulacağı ekranların en tarz programı “Bu Tarz Benim”, hafta içi her gün yeni bölümleriyle, Cumartesi günü ise heyecan dolu ‘Eleme Gecesi’ ile Show TV’de!

Bu Tarz Benim Yapımcılığını Production House’un sunuculuğunu ise Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor!!!

Bu Tarz Benim Hafta içi her gün kendi belirledikleri konseptte giyinerek tarzlarını sergileyen yarışmacılar, jüriden tam not alarak en çok yıldızı topluyor. Büyük ödüle sayılı haftaların kaldığı Bu Tarz Benim’de en çok yıldızı toplayan yarışmacılar, Cumartesi akşamı yayınlanacak olan ‘Eleme Gecesi’nde koruma altına girerek elenmekten kurtuluyor.

“Bu Tarz Benim”, hafta içi hergün saat 15.45’te yeni bölümüyle, Cumartesi günü saat 20:00’de ise heyecan dolu ‘Eleme Gecesi’ ile Show TV’de…!

 

Bu Tarz Benim İzle 18 Şubat 18.02.2015

Flaşplayer açılmıyorsa yöneticiye bildirmek için lütfen yorum yapınız.Hemen işlem yapalım.

 

 


Sponsorlu Bağlantılar


kategori: Tv
etiketler:: ,

Sende yorum yap

*