Deniz Yıldızı 1200.Bölüm 23 Mart 2015

tarih: 22 Mart 2015 | yazar:

Geçen Bölümlerde

Korhan, Can’ın tekrar güvenini kazanıyor.

Banu, Neriman’ın adamı tarafından taciz edildiği için hala çok tedirgindir. Yaşadığı olayı ailesine anlatamamıştır. Melih ise Banu’dan vazgeçmemeye kararlıdır. Melih, Banu’yu butiğe yakın bir kafede, baş başa bir yemek için ikna eder. İkili gittikçe yakınlaşmaktadır. Banu hala Melih’e çok aşıktır ancak bir yandan da, Zeynep’ten ayrılmadığı için ona güvenemiyordur.

Korhan, Can’ı bulur ve yalan söyleyerek kendini affettir. Böylece Korhan, Can’ın tekrar güvenini kazanmıştır. Can, Suna’yla kaçmak planları yapmaktadır, bu yüzden kısa süreliğine dışarı çıkar. Korhan bu fırsatı kaçırmaz, hemen otele Suna’nın yanına gider. Suna, Korhan’dan şüphelenmez, Korhan ise İpek bebeği kaçırmaya çalışacaktır. Mustafa da Şükran’ı kaçırır ve evine hapseder.

Yayın Günü : 23 Mart Pazartesi

Yayın Saati : 19.15 

Önceki bölümlerde neler olmuştu;

Gizem, Korhan’la kaçmaya karar veriyor.

Suna’yla baş başa romantik zamanlar geçirmenin planını kuran Mustafa, sonunda birlikte otele gitmek üzere yola koyulur. Mustafa’dan bahaneler üreterek kaçamayacağını anlayan Suna, son çare olarak Şükran’dan yardım ister ancak bu konuda Şükran’ın çabası da boşa gidecektir.

Emre’yi alıp Melih’in doğum gününü kutlamaya giden Banu, çalıştığı butikte, Melih’e hazırlanan sürpriz doğum günü partisi için kıyafet bakmaya gelen Zeynep’le karşılaşır. Olaysız geçen karşılaşmadan etkilenen Zeynep, Neriman’ın desteğiyle güç bulur. Melih ise, Zeynep’i kırmamak için ona bir şey demese de Banu’yu unutamamaktadır


Sponsorlu Bağlantılar


kategori: Tv
etiketler:: ,

Sende yorum yap

*