İstanbul Mall Of Nasıl Gidilir, Mall Of Servisleri ?

tarih: 17 Ocak 2015 | yazar:

Merhaba arkadaşlar bugün sizler için maal off istanbula naısl gidilir onu anlatacağım. Hangi saatlerde servis var ücretleri nedir nerden alır nereye bırakır bunları bilmeniz gerkeiyor. Yoksa istanbul gibi bir yerde kaybolabilirsiniz. Heleki istanbula gezmek için gitmişseniz çok dikkatli olmanız gerekiyor.

İstanbul Mall Of Nasıl Gidilir?

Ulaşım olarak çok rahat bir AVM. Araba, Ücretsiz Servisler, Otobüs ve Metro kullanılarak gidilebilir. Hepsini tek tek izah edelim.Hiç sıkıntı etmenize gerek yok.Ancak servis saatleriniz bilmeniz gerekiyor yoksa beklersiniz.

İstanbul Mall Of Arabayla Gitmek İsteyenler

E-5’ten Giderken; Haliç köprüsünü geçiniz. TEM İstanbul-Edirne bağlantı otoyolu yönüne devam ediniz. Atatürk Bulvarı çıkışına giriniz. Çatalın sağından devam ediniz ve Atatürk Bulvarı üzerine çıkınız. Süleyman Demirel bulvarı yönünde rampaya giriniz. Döner kavşaktan sola dönünüz.

TEM’den Giderken; TEM İstanbul-Edirne otoyoluna giriniz.Atatürk Bulvarı çıkışına giriniz. Çatalın sağından devam ediniz ve Atatürk Bulvarı üzerine çıkınız. Süleyman Demirel bulvarı yönünde rampaya giriniz. Döner kavşaktan sola dönünüz.

Otobüs İle Gitmek İsteyenler

Her gün 05:45 – 21:30 saatleri arasında Mecidiyeköy’den hareket eden “146M – BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – Mecidyeköy” hattını kullanınız. METALİŞ SANAYİ SİT. durağında ininiz.

Metro İle Ulaşmak İsteyenler

Taksim’den Mall of İstanbul’a gitmek için finüküler ile Kabataş’a ininiz. Kabataş’tan Kabataş – Bağcılar tramvay hattını kullanarak Bağcılar son durağa kadar gidiniz. Son duraktan Kirazlı – Başakşehir – Olimpiyat metrosuna aktarma yapınız. İSTOÇ durağında ininiz.

Ücretsiz Müşteri Servisleri

Servis kalkış saatlerini ve kalkış yerlerini gösteren tablo aşağıdadır.

 

Mall Of İstanbul Adresi Nerde ?

Mall Of İstanbul Adres : Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey Başakşehir / İstanbul

 

mall-of-istanbul-1


Sponsorlu Bağlantılar


Sende yorum yap

*