Kredi Kartı Kredi Notu Nasıl Yükseltilir

tarih: 18 Aralık 2014 | yazar:

Herkesin başının belası bir o kadar da vazgeçilmezimiz olan kredi kartları artık kredi çekmek içinde referans olmakta.Eğerki kartınıza geç ödeme yapıyor veya ödememe gibi durumlar söz konusu ise kredi notunuz düşmekte ve kredi almanız imkansız bir hale gelmektedir.

Bu yazımızda sizlere kredi kartı nasıl yükseltilir onu anlatacağım.Bu taktik ve teknikler sayesinde kredi notunu yükseltmek mümkün.Yapmanız gereken aşağıda belirtmiş olduğum işlemleri uygulamanız.Ancak belirteyim hemen kredi notunuz yükselmez zaman alır 2-3 ay gibi minimum.

Kredi Kartı

  • İlk Adım – Banka Kredilerinizi Kapatın.

Evet yanlış duymadınız hangi bankada ne kadar krediniz var onları kapatın.Eğer tek bir banka kullanmak istiyorsanız diğer bankalara ait kredi kartlarınızı iptal ettirin.Kredi kartı nasıl iptal edilir bilmiyorsanız tıklayın.

  • İkinci Adım – Hesaba Para Yatırın.

Ne kadar paranız kıymetli altın eşya veya hisse senedimiz varsa hesaba yatırın. Hesabınız da yüklü meblağ gözüksün.Bu sizi geri ödeme yapabilir durumuna sokacaktır.Vadesiz mevduat hesabı açtırın hesabınız yoksa. için bu şart.

  • Üçüncü Adım – Kredi Kartı Alın

Bu işlemleri hangi bankadan yapıyorsanız o bankadan kredi kartı talebinde bulunan.Büyük ihitimal hesaptaki paraları görünce sizin için en kötü 5,000 tl limitli bir kredi kartı vereceklerdir.Nasıl kredi kartı başvurusu yapılır yada kredi kartı nasıl alınır bilmiyorsanız tıklayınız.

  • Son adım – Kredi Çekme Talebinde Bulunun.

Son olarak bütün bu işlemleri yaptıktan sonra ilgili bankanızdan şubeye giderek yüz yüze görüşme yapın ve kredi çekme talebinde bulunun.Krediniz max 2,-3 bin tl olsun.İlk taksit zamanını bekleyiniz.Taksit zamanı geldikten sonra taksidi yatırın ertesi gün krediyi toptan kapatın.Sonraki ay yüklü miktarda çekim hakkınız olacak yükseltmiş olacağız.

Kredi notu yükseltme

Kredi notu yükseltme

 


Sponsorlu Bağlantılar


Sende yorum yap

*