Oktay Usta Yeşil Elma izle 30 Aralık 30.12.2014

tarih: 30 Aralık 2014 | yazar:

izle 30 Aralık Yemekleri ile senelerce evlerimizin vaz geçilmezi olan ve neredeyse bütün yemekleri onun sayesinde öğrendik diyebileceğimiz tek kişi oktay usta yeşil elma programı ile senelerce konuğumuz oldu ve evimizin hala konuğu olmaya devam ediyor.25 aralık yeşil elma programı dahilinde yine sizlere onlarca güzel yemek tarifi verecek.

Oktay Usta Yeşil Elma izle 30 Aralık Artık bir Samanyolu klasiği haline gelen Yeşil Elma, ustaların ustası Oktay Usta’nın doyumsuz muhabbetiyle hafta içi her gün ekranlarınızdan mutfağınıza yansıyor. Her bölümde, sinema, tiyatro, müzik ve medya dünyasından konukların yer alacağı programda, ünlü isimler hayata bakışlarını, projelerini, en sevdikleri yemeği ve hayatları hakkında bilinmeyenleri anlatacaklar.

Oktay Usta Yeşil Elma izle 30 Aralık En sevdiğiniz yemek tariflerini sizler için sunan ustamız, ev hanımlarını akşam ne yapsam derdinden kurtaracak. Çorbasından, ara yemeklerine, tatlısından ana yemeklerine kadar bütün bir menü, her gün Oktay Usta’nın maharetli elleriyle vücut bulacak. Birbirinden güzel yemek tarifleri, çay saati için kekler, ufak ama faydalı püf noktaları ve alışverişte dikkat edilmesi gereken ince detaylar Oktay Usta’nın renkli sunumuyla Yeşil Elma’da

Oktay Usta Yeşil Elma izle 30 Aralık 30.12.2014

Yayın Yoğunluk nedeni ile geç açılabilir.Lütfen F5 Tuşuna Basarak Sayfanızı Yenileyiniz

Flaşplayer açılmıyorsa yöneticiye bildirmek için lütfen yorum yapınız.Hemen işlem yapalım.

 


Sponsorlu Bağlantılar


kategori: Tv
etiketler:: , oktay usta 30 aralik 2014

Sende yorum yap

*