Samsung Replika Cep Telefonları

tarih: 19 Ocak 2015 | yazar:

Son zamanlarda bir çok yakın arkadaşım dahil bu tarz replika adı ile anılann kore moalı cep telefonu aldığını kullandığını duydum ve gördüm.Meraktan arkadaşın elinden aldım kendimde note 4 var oda note 4 replika almış.Birebir aynısını yapmışlar ya. Yuh dedim ben milyarlar bayıldım arkadaş 400 lira vermiş tertemiz telefon almış diye kendimce söylendim durdum.Peki bu telefonlara ne kadar güvenebiliriz ?

 

Öncelikle şunu belirtmek isterim kore malı replika alıyorsanız içiniz rahat olsun. Android işletim sistemli geldiği için hiç bir sorun çıkmayacaktır.Zaten satıcılarda ilk 10 gün içinde sorun olursa değişim yapacaklarını beyan ediyorlar genellikle. Kore malı harici java işletim sistemi kullanan telefonlar var ne dokunmatiği dokunmatik nede kamera vs bi hiç diyebilirim.

 

Peki sistemi nasıl ? oldukça hızlı dokunmatiği çok hassas replikalar var.Birçok lisanslı apkk uygulamalarınızı google play markette indirip kurabilirsiniz. Wifileride oldukça iyi çekiyor. Bir kaç oyun oynama fırsatım oldu kendi telefonumda gördüğüm rahatlığı birebir replika telefonda yaşadım diyebilirim.Sadece samsung replika üzerine telefonlarda yok hani adamlar herşeyin benzerini yapıyor misal iphone , lg , htc ne ararsan ya ne ararsan var adamlarda.

 

Uzatmayı sevmem dostlar lafım şuraya gelecek ; eğerki telefon almak istiyor ancak paranız bütçeniz yetişmiyorsa replika alın.Ancak güvendiğiniz kişilerde alın. Replika telefonlarada rom atabilirsiniz mümkün , android güncelleme de yapabilirsiniz mümkün, uygulamada indirebilirisniz mümkün , telefon kamera özellikleri oldukça güzel öneririm yani.

 

Durduk yere peki nedne bu yazıyı yazdım diyecekseniz bende note4 varken gittim bir tane daha note 4 replika aldım 😀 heyecanımı sizinle paylaşmak istedim dilerseniz sizde almak isterseniz yani bu siteden alabilirsiniz.Görüşmek üzere.

 


Sponsorlu Bağlantılar


kategori: Tv
etiketler:: ,

Sende yorum yap

*