Tupperware 2017 Ürün İndirimleri Kataloğu

tarih: 06 Mart 2017 | yazar:

Uzun süredir ara verdiğimizin farkındayız 2017 yılında tekrar en güncel Tupperware Kataloglarını sitemizde bulabileceksiniz.Tupperware Dünyaca ünlü sağlıklı yaşam sloganı ile satış yapan Tupperware 2017 yılı için çok güzel ürün indirimleri ile karşınızda.Sizler için oluşturduğumuz Tupperware ürünleri sayesinde hem sağlıklı yaşayacak hemde evinizde güzel bir Tupperware koleksiyonu oluşturacaksınız.
Öncelikle şunu bilelim Tupperware nedir ?

  1. Bazı ziyaretçilerimize sorudk onların mesajları bu yönde;
  2. altı üstü plastik saklama kabı. ama pazarlama stratejilerini öyle bir kullanıyor ki bu marka, sanki saklama kabı değil, ölümsüzlük iksiri mübarek. *
  3. Gözümüze taktığımız lenslerde kullanılan maddeden kap kaçak üreten bir firma. fiyatları biraz tuzlu olmasına karşın, yemekleri uzun sure saklama potansiyeli olan ürünler üretmektedir. bizzat denenmiştir ve tavsiye edilmektedir.
  4. bir dönem ev kadınları tarafından avon muamelesi görmüş, aynı şekilde pazarlanmış kap, kaçak.
  5. annelerin yeni uğraşı, küçük servetlerini yatırdıkları kap türü.
  6. kocalarının ocağına incir ağcı dikmeye niyet etmiş kadınları hedef alan pazarlama dehası ürün. bildiğin saklama kabı lan. çok uzun süre saklasa ne olur. hanginiz yaptığnız yemeği 4 ay sonra yiyorsunuz ki? zaten 3 günde saklanma misyonu tamamlanıyor her ürünün. hadi bsgçk seni kim ürettiyse ya…
  7. 1940 yılında amerikalı kimyager earl tupper tarafından icat edilmiş plastik kaplar. çoğu ülke ömür boyu garanti verirken türkiye ürünlerine 10 yıl garanti veriyor.
  8. plastik saklama kapları markası. renk renk, çeşit çeşit olmak üzere birsürü şekli bulunur. ceyiz için idealdir öte yandan yazlıktaki birsen teyze’ nin her fırsatta ona, buna, suna satmaya ve kakalamaya çalıştığı plastik saklama kaplarının markası. pek sevmem kendilerini birsen teyze sağolsun.

 

Tupperware 2017 Hafta Hafta indirim Ürünleri ;

Şimdisizler için 2017  Tupperware indirimli ürün kataloğunu sunuyorum.

 


Sponsorlu Bağlantılar


Sende yorum yap

*