Anasayfa » Tv

Tv

2015 Tek Ders Sınav Sonuçları Açıklandı mı? Ne zaman Açıklanacak ?

Anadolu Üniversitesi’nin açıköğretim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı olup 2014-2015 öğretim yılının güz dönemi ya da bahar döneminde sadece bir (1) dersten başarısız olan ve bu dersini geçtiği takdirde mezun olabilecek durumdaki öğrencilere tek ders sınavı 27 Haziran tarihinde yapıldı. Sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz belli değil. Tek ders sınav sonuçları açıklandığında AÖF ile eşzamanlı ... Devamını Oku »

Elektrikler Gitti 31.03.2015 Teiaş arızası

Türkiye’de Van hariç tüm illerde elektrikler kesildi. Kesinti halen devam ediyor hayat durma noktasına geldi. Metro çalışmadı, hastanelerde ameliyatlar yapılamadı, sanayi durdu, trafikte kargaşa yaşandı, bankamatikler durdu baz istasyonları kapanmaya başladı. Türkiye genelinde bu sabah iletim sistemindeki arıza nedeniyle Van dışında tüm Türkiye’de saat 10:36’da aynı anda elektrikler kesildi, hayat alt üst oldu. HAYAT DURDU Ulaşım iletişim birinci öncelikte neredeyse ... Devamını Oku »

Nurselin Mutfağı izle 30 Mart 30.03.2015

Nurselin Mutfağı Show TV ekranlarında yepyeni bir lezzet programı başlıyor. Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak. Altın Kesesi tarifi / Nursel’in Mutfağı Çırdıngiş Tarifi / Nursel’in Mutfağı Nurselin Mutfağı Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Pazartesi günü başlıyor. Nursel Ergin’in sunumuyla renk katacağı programda; her yöreden farklı lezzetler sunulacak. ... Devamını Oku »

İki Dünya Arasında 605.Bölüm izle 27 Mart 27.03.2015

İki Dünya Arasında dizisinin yeni bölümü olan 605. Bölüm’ünde neler olacak? Yayınlandığı günden bu yana büyük ilgiyle izlenen İki Dünya Arasında, üçüncü sezon bölümleriyle ekrana geliyor. Samanyolu Tv ve Küre Tv’de yayınlanan İki Dünya Arasında dizisi 605. Bölüm yeni fragman izle… İki Dünya Arasında dizisinin yeni bölümü olan, 605. Bölüm’ünü HD ve tek parça olarak Küre Tv’den izleyebilirsiniz.İki Dünya Arasında 605.Bölüm ... Devamını Oku »

Feridun Kunak Show İzle 30 Mart 30.03.2015

SAÇ SAĞLIĞI İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ Feridun Kunak Show Sağlıktan güzelliğe birçok konuda izleyicilerini aydınlatan Dr. Feridun Kunak Show’da bugün, sağlıklı saçlar için püf noktaları ekrana taşınacak. Feridun Kunak Show Dr. Feridun Kunak Show’da bugün hava koşulları, fön ve boya gibi nedenlerle yıpranan saçlar için bakım önerilerine yer verilecek. Herkesin kolaylıkla evde uygulayabileceği bakım maskeleri ve saçların dökülmemesi için alınabilecek önlemler ... Devamını Oku »